Podpora 24/7

Služby každodenné .

Výpredaj
  • thumb 0
  • thumb 1
  • thumb 2
  • thumb 3

1PCS/VEĽA YT900B Transparentné Hadica 8# ID 4 mm*vonkajší priemer 6 mm Silikónová Trubica, Hadica pre Peristaltické Čerpadlá Inštalatérske Hadice 1Meter Zadarmo Lode

€2.23

€2.35

Dostupnosť :Skladom

Štítky

Štítky: 2 spôsob pásky, 3m lepiacou páskou, dvojité lepidlo, olovnica, clearfix pásky, nanozo pásky, magic opravy pásky, scotch páska priehľadná, wallfree pásky, samolepiaca butylová.

 
 

Silikónová Trubica

Hadica pre Peristaltické Čerpadlá

vnútorný priemer:4 mm

vonkajší priemer:6 mm

1 Meter

Ukazuje cena 1 m

Koľko metrov Vziať, koľko kusov

Celý koreň spolu.

Úvod:

Peristaltické čerpadlo, silikónové trubice je podľa dynamický výkon peristaltické čerpadlo a tok rôzne materiály, vyrobené z rôznych vlastnosti silikónových a mäkké rúrky.Všeobecné domácich peristaltické čerpadlo, silikónové trubice prichádza v dvoch formách: jedno je platinum vulkanizáciu silikónová trubica, znaky a mäkké mäkké, mierne priehľadný, steny hladké, s nízkym obsahom bielkovín, nízky bielkovín penetrácia, ktoré sa vzťahujú na farmaceutické a biotechnologické oblasti, teplotný rozsah: - 51 ~ 238 ℃);Ďalší druh je silikónová trubica peroxid, a jeho charakter mäkké, mierne priehľadný, hladké vnútorné steny, ekonomickej efektívnosti, dlhá životnosť, teplotný rozsah: 238-51 ~ (℃), môže byť potrebné, ktoré majú špeciálne vlastnosti, ako žieravá kvapalná látka.

Charakteristika:

1. Majú určité pružnosť, a to rúrka tvar môžete rýchlo obnoviť radiálne kompresie;

2. Má určitú odolnosť proti opotrebeniu, húževnatosť, dobrú odolnosť voči roztrhnutiu;

3. Dobrý vzduchotesnosť, žiadne netesnosti,

4. Dobrý adsorpcie, nízka teplotná odolnosť, nie je jednoduché starnutia, žiadny opuch, odolný voči korózii, nízka depozície

Vyberte peristaltické čerpadlo, princíp silikónová trubica

Odolnosť voči chemickej korózii/chemickej kompatibility:

Prenos rôznych tekutín, hadice mali by sa zobraziť niektoré vynikajúce chemické vlastnosti, sa nazýva chemická kompatibilita.Napríklad: dobrý adsorpcie, nízka teplotná odolnosť, nie je jednoduché starnutia, žiadny opuch, odolný voči korózii, nízka depozície, chemická odolnosť voči korózii klesá s rastom teploty, a žiadny vplyv na trubice pri izbovej teplote chemikálií môže s teplotou väčší vplyv na hadicu.

Pod tlakom

Uplatňovanie peristaltické čerpadlo obmedzené hadice tlak výkon.Ak tlak v systéme je viac ako hranica hadice tlak, hadice budú zvyšovať, čo vedie k nadmernému opotrebovaniu hadice alebo hadice praskla.Faktory, ktoré ovplyvňujú hadice tlak: podiel materiál, priemer a hrúbka steny, atď.

Teplota

Hadica sa prispôsobiť rozsah pracovných teplôt je užívateľ faktorom na posúdenie.Teplota rôzne materiály majú rôzne výkon.

veľkosť

Veľkosť hadica má priamy vplyv na dopravu, dobré čerpadlo dizajn zváži použiť hadice vnútorný priemer a hrúbka steny, zápas najlepšie trubice veľkosť alebo potrubia číslo, rozsah.Vnútorný priemer hadice určuje smer;hrúbka Steny vplyv na springback z hadice je kompresia schopnosť, má tiež veľký vplyv na životnosť hadice.

Flexibilné hadice/elastický/život

Rôzne trubice navi lisovania opakovane, trenie, odpor schopnosť je iný.Iný typ trubice, rúry, hlave čerpadla, bežecká rýchlosť má iný život.V čerpadla systém tzv. flexibilné život, život v konkrétnej aplikácii, charakteristiky čerpadla je veľmi konzistentné.Vyberte si dlhý život, hrubé steny trubice, vyberte veľký prietok čerpadla, beh na nižšej rýchlosti môžete získať dlhšiu životnosť hadice

Platby:

Akceptujeme všetky platobné ako je uvedené nižšie.

Kreditnú kartu, T/T banka, Moneybookers, debetnou kartou.

Ak máte akékoľvek otázky o platbu,prosím, neváhajte nás kontaktovať.

Ak máte nejaké problémy s platbou,by ste mohli získať pomoc z tohto odkazu.

Doprava:

Budeme loď z parciel v 3days po platbu schválená.

Používame globálnej Ekonomiky Doprava, tak nebudeme poskytovať sledovacie čísla.Ak potrebujete sledovacie číslo, musíte mi to povedať, a platiť extra $1.5. Prosím pochopte!Objednávky na víkend alebo sviatok budú odoslané sa v pondelok alebo v nasledujúci pracovný deň.

Ak to nie je na sklade,budeme potrebovať trochu času na spracovanie a necháme oznámenia alebo správy, ktoré.

Nechceme platiť za colné daň platiť od miestnych zvykov.

Čas dodania len pre referenčné účely.To bude rýchlejšie alebo pomalšie niekedy.Ako to nie je veľmi stabilne doprava do Číny Post Air Mail.Spracujeme každý parcelss.

Približná dodacia lehota do rôznych krajín nižšie je len iba pre vašu informáciu, ktorá sa odhaduje, nie sú zaručené.

1: USA: 10-39 pracovných dní.

2: Rusko: 12-55 pracovných dní.

3: Európa štát: 10-55 pracovných dní.

4: Ostatné krajiny: 15-55 pracovných dní.Doprava spôsobmi:

Hlavne musíme použiť Čína Príspevok Ekonomiky Air Mail dodať vašu zásielku.Výmena/Výmenu/Vrátenie:

Pozrite si prosím balíček a položky opatrne po prijatí.Ak niektorý poškodený,prosím, pripináčika fotografie ako dôkaz prvý.Potom by ste mohli kontaktovať nás po predajný servis.

Prosím, láskavo kontaktujte nás prvá, ak vyvodenie je žiadne problémy s vašej objednávky pred otvorením sporu.Vďaka za vaše porozumenie a podporu.Budeme riešiť, až tak, že každý zákazník spokojný primeraným spôsobom.


  • Názov Značky: Pixiuonline
  • Druh: rúry
  • Číslo Modelu: yt900b

Napíšte svoju recenziu!

1 2 3 4 5
Kvalita
Cena